Sukcesy podopiecznej Fundacji PBG

W trzecim Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Bled Golden Microphone” uczestniczyła podopieczna Fundacji PBG – Hania Sztachańska. Godnie reprezentowała Polskę pośród 72 wykonawców z 17 państw (m.in. Mołdawii, Chorwacji, Włoch, Bułgarii, Malty, Słowenii, Hiszpanii, Portugalii, Bośni i Hercegowiny, Rumunii).

Uczestników festiwalu oceniało 10 osobowe, międzynarodowe Jury. Konkurencja w grupie wiekowej Hani (kategoria XS – 9-10 lat) była bardzo zacięta, była to mocna grupa ale to właśnie Hania wyśpiewała pierwsze miejsce!
Hania otrzymała także zaproszenia do wzięcia udziału w międzynarodowych festiwalach we Włoszech (Italia International Festival „Microphono D’oro”) i na Malcie (Malta International Singers Festival „Singer Stage”).

Dzięki Fundacji PBG, Hania zdobyła kolejne, niezwykle cenne doświadczenie i mogła reprezentować Polskę na międzynarodowym festiwalu.
GRATULUJEMY !